وبلاگ

راهنمای امنیت وردپرس

امنیت وردپرس موضوعی بسیار مهم برای صاحبان وب سایت های مختلف می‌باشد. همراه ما در راهنمای امنیت وردپرس باشید تا به نکات ارزشمندی دست یابید. گوگل هر روز بیش از 10000 وب سایت را برای بدافزار و حدود 50000 وب سایت را برای فیشینگ هر هفته در لیست سیاه قرار می دهد.
راهنمای امنیت وردپرس
عناوینی که در این مطلب می‌خوانید :

امنیت وردپرس موضوعی بسیار مهم برای صاحبان وب سایت های مختلف می‌باشد. همراه ما در راهنمای امنیت وردپرس باشید تا به نکات ارزشمندی دست یابید.

راهنمای امنیت وردپرس

گوگل هر روز بیش از 10000 وب سایت را برای بدافزار و حدود 50000 وب سایت را برای فیشینگ هر هفته در لیست سیاه قرار می دهد.

اگر در مورد وب سایت خود جدی هستید، پس باید به بهترین شیوه های امنیتی وردپرس توجه کنید. در راهنمای امنیت وردپرس، ما تمام نکات امنیتی برتر وردپرس را برای کمک به محافظت از وب سایت خود در برابر هکرها و بدافزارها به اشتراک می گذاریم.

در حالی که نرم افزار اصلی وردپرس بسیار ایمن است و به طور منظم توسط صدها توسعه دهنده بررسی می شود، کارهای زیادی برای حفظ امنیت سایت شما می توان انجام داد.

| از خدمات تیم مای تک، طراحی صفحه معرفی پروژه شما با توجه به سلیقه و درخواست شما و همچنین طراحی انواع سایت در پلتفرم های مختلف با توجه به نوع کسب و کار و نیاز های مرتبط با آن در خدمت شما می‌باشد.

بررسی راهنمای امنیت وردپرس

بررسی راهنمای امنیت وردپرس

| تیم مای تک ارائه دهنده انواع خدمات سایت ، سئو و اپلیکیشن تحت ویندوز ، وب و اندروید می‌باشد. برای ارتباط با ما از طریق اینستاگرام بر روی لینک کلیک کنید.

بررسی راهنمای امنیت وردپرس

ما معتقدیم که امنیت فقط حذف ریسک نیست. بلکه در مورد کاهش ریسک است. به عنوان یک صاحب وب سایت، کارهای زیادی می توانید برای بهبود امنیت وردپرس خود انجام دهید (حتی اگر در زمینه فناوری اطلاعات کافی ندارید).

ما تعدادی گام عملی داریم که می توانید برای محافظت از وب سایت خود در برابر آسیب پذیری های امنیتی انجام دهید.

برای آسان کردن این کار، ما یک جدول از محتوا ایجاد کرده ایم تا به شما کمک کند به راحتی در راهنمای امنیتی نهایی وردپرس خود حرکت کنید.

چرا امنیت وب سایت مهم است؟

یک سایت وردپرسی هک شده می تواند آسیب جدی به درآمد و اعتبار کسب و کار شما وارد کند. هکرها می توانند اطلاعات کاربر، رمزهای عبور را بدزدند، نرم افزارهای مخرب نصب کنند و حتی می توانند بدافزار را بین کاربران شما توزیع کنند.

بدتر از همه، ممکن است متوجه شوید که فقط برای دسترسی مجدد به وب سایت خود، به هکرها باج افزار پرداخت می کنید.

در مارس 2016، گوگل گزارش داد که بیش از 50 میلیون کاربر وب سایت در مورد وب سایتی که بازدید می کنند ممکن است حاوی بدافزار یا سرقت اطلاعات باشد.

علاوه بر این، گوگل هر هفته حدود 20000 وب سایت را برای بدافزار و حدود 50000 وب سایت را برای فیشینگ در لیست سیاه قرار می دهد.

اگر وب سایت شما یک تجارت است، پس باید به امنیت وردپرس خود توجه بیشتری داشته باشید.

همانند اینکه مالکان کسب و کار مسئولیت محافظت از ساختمان فروشگاه فیزیکی خود را دارند، به عنوان یک مالک کسب و کار آنلاین، مسئولیت محافظت از وب سایت کسب و کار شما بر عهده شماست.

نکات راهنمای امنیت وردپرس

نکات راهنمای امنیت وردپرس

به روز نگه داشتن وردپرس

در راهنمای امنیت وردپرس، به روز نگه داشتن حائز اهمیت است.

وردپرس یک نرم افزار متن باز است که به طور مرتب نگهداری و به روز می شود. به طور پیش فرض، وردپرس به طور خودکار به روز رسانی های جزئی را نصب می کند. برای نسخه‌های اصلی، باید به‌روزرسانی را به‌صورت دستی آغاز کنید.

وردپرس همچنین دارای هزاران افزونه و تم است که می توانید در وب سایت خود نصب کنید. این پلاگین ها و تم ها توسط توسعه دهندگان شخص ثالث نگهداری می شوند که به طور منظم به روز رسانی را نیز منتشر می کنند.

این به روز رسانی های وردپرس برای امنیت و ثبات سایت وردپرس شما بسیار مهم هستند. شما باید مطمئن شوید که هسته وردپرس، افزونه ها و پوسته شما به روز هستند.

رمزهای عبور قوی و مجوزهای کاربر

رایج ترین تلاش های هک وردپرس، استفاده از رمزهای عبور سرقت شده می‌باشد. شما می توانید با استفاده از رمزهای عبور قوی تر که برای وب سایت شما منحصر به فرد هستند، این کار را دشوار کنید.

نه فقط برای بخش مدیریت وردپرس، بلکه برای حساب های FTP، پایگاه داده، حساب میزبانی وردپرس و آدرس های ایمیل سفارشی شما که از نام دامنه سایت شما استفاده می کنند.

بسیاری از مبتدیان استفاده از رمزهای عبور قوی را دوست ندارند زیرا به خاطر سپردن آنها سخت است. نکته خوب این است که دیگر نیازی به یادآوری رمزهای عبور ندارید. می توانید از یک پسورد منیجر استفاده کنید.

در ادامه راهنمای امنیت وردپرس راه دیگر برای کاهش خطر این است که به کسی اجازه دسترسی به حساب مدیریت وردپرس خود را ندهید، مگر اینکه کاملاً مجبور باشید. اگر یک تیم بزرگ یا نویسندگان مهمان دارید، قبل از اینکه حساب‌های کاربری و نویسندگان جدیدی را به سایت وردپرس خود اضافه کنید، مطمئن شوید که نقش‌ها و قابلیت‌های کاربر در وردپرس را درک کرده‌اید.

(راهنمای امنیت وردپرس)

(راهنمای امنیت وردپرس)

| تیم مای تک با اتکا به علم روز و نیرو های متخصص خود در صدد رشد کسب و کار شما و ایجاد محصولات با توجه به نیاز روز در تلاش است.

داشتن یک استراتژی منسجم منجر به هر نتیجه موفقی می شود. ما به مشتریان خود راهنمایی و بینش ارائه می دهیم و راه حل های کلیدی را برای تجارت آنلاین آنها ارائه می دهیم که خطوط درآمدی جدید و افزایش تعامل و همچنین هزینه های عملیاتی قابل توجهی کاهش می دهد. کلید همه اینها زمان و مراقبتی است که ما برای درک جزئیات کسب و کار مشتری، استراتژی‌ها و تمرکز بازار آنها انجام می‌دهیم.

جهت ارتباط با ما بر روی لینک کلیک کنید.

ممنون که همراه ما در مقاله راهنمای امنیت وردپرس بودید.

دانلود pdf مطلب فوق » راهنمای امنیت وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام واتساپ واتساپ تلگرام