وبلاگ

مزایای استفاده از Git در سازمان

مزایای استفاده از Git در سازمان
عناوینی که در این مطلب می‌خوانید :

Git یک سیستم کنترل نسخه برای پیگیری تغییرات فایل ها است. همراه ما در بررسی مزایای استفاده از Git در سازمان باشید.

مزایای استفاده از Git در سازمان

استفاده از Git به شما این امکان را می دهد که همیشه یک رکورد از تمام تنظیمات داشته باشید و در صورت نیاز به نسخه های خاص بازگردید. استفاده از آن برای یادگیری آسان است و حداقل فضا را با بهره وری بالا اشغال می کند. ویژگی که آن را از تقریباً هر SCM دیگری که وجود دارد متمایز می کند.

چیزی که Git را بسیار ساده می کند، توانایی ادغام تغییرات از چندین نفر در یک منبع واحد است. می‌توانید از گیت‌هاب یا سایر میزبان‌های آنلاین استفاده کنید، جایی که می‌توانید نسخه‌های پشتیبان از فایل‌های خود و تاریخچه ویرایش آن‌ها را ذخیره کنید.

جابجایی از یک سیستم کنترل نسخه متمرکز به Git نحوه ایجاد نرم افزار توسط تیم توسعه شما را تغییر می دهد و اگر شرکتی هستید که برای برنامه‌های کاربردی حیاتی به نرم افزار خود متکی است، همراه ما در مزایای استفاده از Git در سازمان باشید.

مزایای استفاده از Git در سازمان چیست

مزایای استفاده از Git در سازمان چیست

| از خدمات تیم مای تک، طراحی صفحه معرفی پروژه شما با توجه به سلیقه و درخواست شما و همچنین طراحی انواع سایت در پلتفرم های مختلف با توجه به نوع کسب و کار و نیاز های مرتبط با آن در خدمت شما می‌باشد.

بررسی مزایای استفاده از Git در سازمان

در این مقاله، ما در مورد اینکه Git چگونه به هر جنبه از سازمان شما، از تیم توسعه گرفته تا تیم بازاریابی شما، و همه چیز در این بین سود می رساند، بحث خواهیم کرد. در پایان این مقاله، باید مشخص شود که Git فقط برای توسعه نرم‌افزار چابک نیست، بلکه برای تجارت چابک است.

Git برای توسعه دهندگان

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از Git در سازمان قابلیت انشعاب آن است. برخلاف سیستم‌های کنترل نسخه متمرکز، شاخه‌های Git ارزان هستند و به راحتی ادغام می‌شوند. این روند کار شاخه ویژگی را تسهیل می کند که بین بسیاری از کاربران Git محبوب است.

شاخه های ویژگی یک محیط ایزوله برای هر تغییر در پایگاه کد شما فراهم می کنند. وقتی یک توسعه‌دهنده می‌خواهد روی چیزی کار کند، مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک، یک شعبه جدید ایجاد می‌کند. این تضمین می کند که شعبه اصلی همیشه دارای کد کیفیت تولید باشد.

استفاده از شاخه های ویژگی نه تنها از ویرایش مستقیم کد تولید قابل اعتمادتر است، بلکه مزایای سازمانی را نیز به همراه دارد. آنها به شما این امکان را می دهند که کار توسعه را با همان ریزه کاری انباشتگی چابک خود نشان دهید. به عنوان مثال، شما ممکن است سیاستی را اجرا کنید که در آن هر بلیط Jira در شاخه ویژگی خاص خود آدرس داده می شود.

〉 توسعه توزیع شده

در SVN، هر توسعه‌دهنده یک نسخه کارآمد دریافت می‌کند که به یک مخزن مرکزی منفرد اشاره می‌کند. با این حال، Git یک سیستم کنترل نسخه توزیع شده است. به جای یک کپی کار، هر توسعه دهنده مخزن محلی خود را به همراه یک تاریخچه کامل از commit ها دریافت می کند.

داشتن یک تاریخچه محلی کامل، Git را سریع می کند، زیرا به این معنی است که برای ایجاد commit، بازرسی نسخه های قبلی یک فایل یا انجام تفاوت بین commit ها نیازی به اتصال شبکه ندارید. توسعه توزیع شده همچنین مقیاس بندی تیم مهندسی شما را آسان تر می کند. اگر فردی شاخه تولید را در SVN بشکند، توسعه‌دهندگان دیگر نمی‌توانند تغییرات خود را بررسی کنند تا زمانی که آن مشکل برطرف شود. با Git، این نوع مسدود کردن وجود ندارد. هر کس می تواند به کار خود در مخازن محلی خود ادامه دهد.

درخواست های کششی

در ادامه مزایای استفاده از Git در سازمان، بسیاری از ابزارهای مدیریت کد منبع مانند Bitbucket عملکرد هسته گیت را با درخواست های کششی افزایش می دهند. درخواست کششی راهی برای درخواست از یک توسعه دهنده دیگر برای ادغام یکی از شاخه های شما در مخزن خود است. این نه تنها پیگیری تغییرات را برای سرنخ‌های پروژه آسان‌تر می‌کند، بلکه به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا قبل از ادغام آن با بقیه پایگاه کد، بحث‌های پیرامون کار خود را آغاز کنند.

هنگامی که یک توسعه دهنده با مشکل سختی گیر می کند، می تواند یک درخواست کشش را برای درخواست کمک از بقیه اعضای تیم باز کند. از طرف دیگر، توسعه دهندگان جوان می توانند مطمئن باشند که با تلقی درخواست های کشش به عنوان یک بررسی رسمی کد، کل پروژه را نابود نمی کنند.

بررسی مزایای استفاده از Git در سازمان

بررسی مزایای استفاده از Git در سازمان

| تیم مای تک ارائه دهنده انواع خدمات سایت ، سئو و اپلیکیشن تحت ویندوز ، وب و اندروید می‌باشد. برای ارتباط با ما از طریق اینستاگرام بر روی لینک کلیک کنید.

چرخه انتشار سریعتر

نتیجه نهایی شاخه‌های ویژگی، توسعه توزیع‌شده، درخواست‌های کششی و یک جامعه پایدار، چرخه انتشار سریع‌تر است. این قابلیت ها یک گردش کار چابک را تسهیل می کند که در آن توسعه دهندگان تشویق می شوند تا تغییرات کوچکتر را بیشتر به اشتراک بگذارند. ب

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، Git با محیط های یکپارچه سازی مداوم و تحویل مداوم بسیار خوب کار می کند. قلاب‌های Git به شما امکان می‌دهند زمانی که رویدادهای خاصی در داخل یک مخزن رخ می‌دهند، اسکریپت‌ها را اجرا کنید، حتی می توانید کد را از شاخه های خاص به سرورهای مختلف بسازید یا مستقر کنید.

به عنوان مثال، ممکن است بخواهید Git را طوری پیکربندی کنید که هر زمان که کسی درخواست کشش را در آن ادغام کرد، آخرین commit را از شاخه توسعه در یک سرور آزمایشی اجرا کند.

مزایای استفاده از Git در سازمان (بازاریابی)

برای درک اینکه چگونه تغییر به Git بر فعالیت‌های بازاریابی شرکت شما تأثیر می‌گذارد، تصور کنید که تیم توسعه‌دهنده شما سه تغییر متمایز را برای تکمیل در چند هفته آینده برنامه‌ریزی کرده است:

  • کل تیم در حال تکمیل یک ویژگی تغییر دهنده بازی هستند که در 6 ماه گذشته روی آن کار کرده اند.
  • شخصی در حال پیاده سازی یک ویژگی کوچکتر و نامرتبط است که فقط بر مشتریان فعلی تأثیر می گذارد.
  • و شخص دیگر در حال ایجاد برخی به روز رسانی های بسیار مورد نیاز در رابط کاربری است.

چرخه توسعه کوتاه‌تر که توسط Git تسهیل می‌شود، تقسیم آن‌ها به نسخه‌های جداگانه را بسیار آسان‌تر می‌کند. این به بازاریابان امکان می دهد بیشتر در مورد آنها صحبت کنند. در سناریوی فوق، بازاریابی می تواند سه کمپین ایجاد کند که حول هر ویژگی می چرخد و بنابراین بخش های بسیار خاصی از بازار را هدف قرار می دهد.

مزایای استفاده از Git در سازمان (مدیریت محصول)

مزایای Git برای مدیریت محصول تقریباً مانند بازاریابی است. انتشار بیشتر به معنای بازخورد مکرر مشتری و به‌روزرسانی سریع‌تر در واکنش به آن بازخورد است. به جای منتظر ماندن برای انتشار بعدی 8 هفته بعد، می توانید با همان سرعتی که توسعه دهندگان شما می توانند کد را بنویسند، راه حلی را به مشتریان ارائه دهید.

گردش کار شاخه ویژگی نیز در هنگام تغییر اولویت ها انعطاف پذیری را فراهم می کند. به عنوان مثال، اگر در نیمه راه چرخه انتشار هستید و می خواهید یک ویژگی را به جای ویژگی مهم زمانی دیگر به تعویق بیندازید، مشکلی نیست. این ویژگی اولیه می‌تواند در شاخه خودش بنشیند تا زمانی که مهندسی وقت پیدا کند به آن بازگردد.

مزایای استفاده از Git در سازمان (طراحان)

شاخه های ویژگی خود را به نمونه سازی سریع وام می دهند. چه طراحان UX/UI شما بخواهند یک جریان کاربر کاملاً جدید را پیاده‌سازی کنند یا به سادگی برخی از نمادها را جایگزین کنند، بررسی یک شاخه جدید به آنها یک محیط sandbox برای بازی می‌دهد. این به طراحان اجازه می دهد تا ببینند که تغییرات آنها در یک نسخه واقعی از محصول بدون تهدید به شکستن عملکرد موجود چگونه به نظر می رسد.

این امر طراحان و توسعه دهندگان رابط کاربری را تشویق می کند تا آزمایش کنند و در عین حال اطمینان حاصل شود که فقط بهترین ایده ها به مشتری می رسند.

(مزایای استفاده از Git در سازمان)

(مزایای استفاده از Git در سازمان)

از دیگر مزایای استفاده از Git در سازمان باید به موارد زیر اشاره کرد:

  • پشتیبانی مشتری
  • منابع انسانی
  • مدیریت بودجه

Git با اطمینان از اینکه هر بخش کار خود را کارآمدتر انجام می دهد، به عنوان یک ضرب کننده برای تمام فعالیت های تجاری شما عمل می کند.

 

| تیم مای تک با اتکا به علم روز و نیرو های متخصص خود در صدد رشد کسب و کار شما و ایجاد محصولات با توجه به نیاز روز در تلاش است.

داشتن یک استراتژی منسجم منجر به هر نتیجه موفقی می شود. ما به مشتریان خود راهنمایی و بینش ارائه می دهیم و راه حل های کلیدی را برای تجارت آنلاین آنها ارائه می دهیم که خطوط درآمدی جدید و افزایش تعامل و همچنین هزینه های عملیاتی قابل توجهی کاهش می دهد. کلید همه اینها زمان و مراقبتی است که ما برای درک جزئیات کسب و کار مشتری، استراتژی‌ها و تمرکز بازار آنها انجام می‌دهیم.

ممنون که همراه ما تا پایان مقاله مزایای استفاده از Git در سازمان بودید.

جهت ارتباط با ما بر روی لینک کلیک کنید.

دانلود pdf مطلب فوق » مزایای استفاده از Git در سازمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام واتساپ واتساپ تلگرام