هاست ابری

هاست ابری چیست؟

هاست ابری نوعی میزبانی وب است که به جای سرور فیزیکی از سرور مجازی استفاده می کند. این قدرت پردازش مجازی می تواند توسط گروه های کاربری بزرگ به اشتراک گذاشته شود یا به یک سازمان اختصاص داده شود و به شبکه های برق و نرم افزار در هر نقطه از جهان کمک کند.

ادامه مطلب

GitHub

GitHub چیست؟

در سطح بالایی، GitHub یک وب سایت و سرویس مبتنی بر ابر(cloud-based) است که به توسعه دهندگان کمک می کند تا کد خود را ذخیره و مدیریت کنند و همچنین تغییرات کد خود را ردیابی و کنترل کنند.

ادامه مطلب

Source control چیست؟

Source Control که به‌عنوان نسخه‌سازی، کنترل نسخه، مدیریت تغییر یا کنترل تغییر نیز شناخته می‌شود، مجموعه‌ای از روش‌ها و ابزارهایی است که برای نگهداری نسخه‌های فایل منبع برنامه در مکانی امن به‌طوری‌که هر نسخه را می‌توان بعداً بازیابی کرد، پشتیبان‌گیری شده است.

ادامه مطلب

وظایف برنامه نویس کامپیوتر

وظایف برنامه نویس کامپیوتر چیست؟

برنامه نویسان در نگهداری، اشکال زدایی و عیب یابی سیستم ها و نرم افزارها مشارکت دارند تا اطمینان حاصل کنند که همه چیز به خوبی اجرا می شود. وظایف برنامه نویس کامپیوتر شامل طراحی و به روز رسانی راه حل های نرم افزاری، نوشتن و به روز رسانی کد منبع و مدیریت سیستم عامل های مختلف است.

ادامه مطلب

اهمیت کار تیمی

اهمیت کار تیمی

کار تیمی برای هر سازمانی برای ترویج فرهنگ کار مثبت مهم است. یادگیری بیشتر در مورد کار تیمی می تواند مزایای قابل توجهی را برای یک شرکت ایجاد کند و به شما کمک کند تا در نقش خود مؤثرتر باشید. در این مقاله به بررسی اهمیت کار تیمی در محیط کار می پردازیم.

ادامه مطلب

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت چیست؟

توسعه دهندگان معمولاً از جاوا اسکریپت در کنار HTML و CSS استفاده می کنند. زبان برنامه نویسی در قالب بندی عناصر HTML با CSS به خوبی کار می کند. با این حال، جاوا اسکریپت همچنان تعامل کاربر را حفظ می کند، کاری که CSS به تنهایی نمی تواند انجام دهد.

ادامه مطلب

ویژگی های یک وب‌سایت حرفه ای

ویژگی های یک وب‌سایت حرفه ای

ویژگی های یک وب‌سایت حرفه ای، تقریباً یک شکل هنری است که اکنون با موج تغییراتی که مردم انتظار دارند همگام است.تقریباً هر وبلاگ یا مقاله ای که توصیه هایی در مورد طراحی وب حرفه ای ارائه می دهد، بهینه سازی موبایل را بیش از هر چیز ضروری می داند. وبگردی در حال حاضر به کاری تبدیل شده است که هر لحظه در حال افزایش می‌باشد.

ادامه مطلب