طراحی نرم افزار تحت ویندوز

تیم مای تک با استفاده برنامه نویسان مجرب خود قادر به طراحی نرم افزار تحت ویندوز می باشد. نرم افزار های تحت ویندوز به دلیل کاربری آسان بسیار مفید و کاربردی هستند.

 

طراحی نرم افزار تحت ویندوز

نرم افزار های تحت ویندوز به دلیل، کاربری آسان و سریع به خاطر نصب روی کامپیوتر مشتری بسیار مفید و کاربردی هستند.
وجود یک سیستم نرم افزاری که حجم عظیم اطلاعات، مکاتبات، مراسلات را دربرگیرد تحت عناوین مختلفی همچون سیستم های اداری، سیستم های مدیریت اطلاعات سازمانی نامیده شده است.

طراحی نرم افزار

یکی از بزرگترین چالش های پیش روی مدیران مجموعه های تولیدی کنترل و نظارت بر فرآیندهای پیچیده و گاه لجام گسیخته تولید است. فرآیندهایی که اگر مدیریت نشود می تواند باعث کاهش قدرت رقابتی و افزایش تصاعدی هزینه های تولید و انبارداری و در نهایت زیان مجموعه تولیدی گردد. لذا وجود یک سیستم ناظر بر فرآیند تولید می تواند به مدیران در جهت تصمیم گیری بهتر یاری رساند.
راه اندازی و پیاده سازی یک نرم افزار تحت وب و یا یک نرم افزار کاربردی تحت ویندوز نیازمند تجربه و دانش های تخصصی بسیار زیادی است.

پیچیدگی و سرعت رو به رشد انواع تکنولوژی ها موجود در زمینه برنامه نویسی ایجاب می کند که طراح بسیار به روز باشد و پیچیدگی های تحلیلی فراوان در پروژه ها مهندسی نرم افزار طبیعت این نوع پروژه ها را بسیار پیچیده می کند و داشتن تجربه فراوان در به کارگیری تکنیک ها و روش های کارآمد برای به سرانجام رساندن پروژه بسیار حیاتی خواهد بود.
با توجه به تجربه چندین ساله برنامه نویسی تیم مای تک در خصوص برنامه نویسی و طراحی نرم افزار های تحت ویندوز در اکثر حوزه های برنامه نویسی ,استفاده از متد هایی نظیر Web Form , MVC در قالب .NET و با زبان C# و پایگاههای داده SQL SERVER , MySQL … توانایی برنامه نویسی تیم مای تک را در این حوزه را میرساند.
برنامه های تحت ویندوز که در تیم مای تک ایجاد می شوند به شیوه ای برنامه نویسی شده که همواره قابلیت بسط و گسترش آن فراهم باشد.
استفاده از استانداردهای مایکروسافت و طراحی نرم افزار برای سیستم عامل های مختلف نظیر   windows7 , windows8 , windows10 از جمله سرویس های بخش برنامه نویسی تحت ویندوز تیم مای تک می باشد.