طراحی وب سایت

طراحی سایت یکی دیگر از خدماتی است که تیم مای تک ارائه می دهد. داشتن یک وب سایت خوب به شناخته شدن شما و کسب و کارتان کمک بزرگی می کند.

 

  1. هر پروژه منحصر به فرد است و عنوان و نام تجاری خود را داراست. امروزه وب جایگاه عرضه نام های تجاری ست، وبگاه شما بستری است ماندگار از شما در خاطره مشتریان پس تجربه متفاوت خلق کنید ما نیاز های پروژه شما را برای شروعی استوار مشخص می نماییم.
  2. با تجزیه و تحلیل نیاز ها اهداف و چشم انداز پروژه مشخص می گردد و برآورد هزینه پروژه بدست می آید. پیشنهاد ما یک لیست از خدمات و راه حل های است که می تواند بسته به نوع پروژه کاملا سفارشی شود. پس از آن ما یک تیم برای این پروژه تشکیل می دهیم : مجموعه ای از مدیران، طراحان و توسعه دهندگان.
  3. طراحی عالی شعار ماست. ما به راه حل های مبتنی بر نیازهای تعیین شده در جنبه رابط کاربری ارائه می نماییم، توجه به جزئیات هر پروژه اهمیت دارد به طوری که علامت های تجاری بصورت بیاد ماندنی در کلیت کار نمایش داده شود.
  4. ما باور داریم که در یک وب سایت نیاز به هماهنگی بین طراحی سایت و بخش مدیریت است و استفاده از ابزار و فن آوری های جدید الزامی است. انتخاب ابزار مناسب برای ساخت وب سایت و کدنویسی آن در تیم توسعه لحاظ می گردد و هماهنگی کاملی بین طراحان و توسعه دهندگان کد برقرار است.
  5. ما نسخه ی آزمایشی را آپلود و لینک آن را به مشتری ارائه می نماییم . از طریق این لینک مشتری توانید وب سایت ببیند و نظر خود را در مورد آن به ما اعلام دارد. به طور کامل تمام صفحه های وب سایت تست و قابلیت های وب سایت برای اطمینان از بهترین نتیجه بررسی می گردد.
  6. وقتی که همه چیز آماده است نوبت راه اندازی وب سایت شماست!

طراحی سایت

شما می توانید با خیالی آسوده طراحی سایت و طراحی سایت خود را به متخصصان ما واگذار کنید. متخصصان مای تک با داشتن دانش و تجربه بالا در خصوص جدیدترین سیستم ها و استاندار های روز دنیا شما را در امر (طراحی سایت) همیاری خواهند نمود.فناوری اطلاعات مای تک از این که طراحی سایت خود را به می پارید بسیار خرسند خواهد شد. ۳سال تجربه ما، اطمینانی است برای شما که پروژهطراحی وب سایت خود را به ما بسپارید. تحلیل و آنالیز رقبای شما قبل از طراحی سایت ، آنالیز کلمات کلیدی، طراحی و بهینه سازی سایت طراحی وب سایت شما را از دیگر شرکتها متمایز خواهد کرد.
طراحی وب سایت ما، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد.
طراحی وب سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. در طراحی سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات وب سایت در عین زیبایی ، می بایست ب استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد.
یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار به طراحی سایت شما سر می زند، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند رنگبندی و طراحی سایت شما می باشد.
هدف ما طراحی سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود.